Dalış

Yetişkin:
33 €
Çocuk:
33 €
Bebek:
0 €
Süre:
Tam Gün
Yaş Limiti:
12+

DalışAdrenalin


Otel veya tekneden ücretsiz transfer.
Geçerli Tarihler
01-03-2021 - 31-12-2021
Alınış
08:00
Bırakılış
18:30

Dalış

Sualtının büyülü dünyası. Sessiz güzelliği keşfedin.


Tur Açıklaması

Bir günlüğüne de olsa balıklar gibi sualtının eşsiz güzelliğine şahit olmak ister misiniz? Derin maviliğin büyüsünde kaybolacağınızdan eminiz.

Dalış Turu ile su altındaki muhteşem çeşitliliği, birbirinden canlı renkleri ve muazzam yaşam döngüsünü keşfetmeniz için her şeyi yaptık. Sabah saatlerinde kıyıdan ayrılıp 12 adalar bölgesinde Dalış Turumuza başlıyoruz. Gün içerisinde 2 kez olacak şekilde masmavi berraklığın içerisinde keyifli dakikalar geçirmeniz için ilk olarak profesyonel dalış öğretmenlerimiz tarafından bilgilendirileceksiniz. Daha sonra yapacağınız dalışlar, sizinle birlikte dalış yapacak öğretmenlerimizin kontrolünde gerçekleşecektir.

Nefesiniz bu kez heyecandan kesilirken, dalış tüplerinizi kullanmayı unutmamanızı tavsiye ederiz. Dalış Turu’yla dünyanın tüm gürültüsünden arınacak, kendinizi suyun altındaki masalsı sessizliğin içinde bulacaksınız.

Öğle yemeğinin de dahil olduğu dalış turumuza, dalış yapmak isteyen yakınlarınızı izlemek için de katılabilirsiniz. Bu sırada denize girebilir, harika koyların arasında güneşlenme fırsatı da bulabilirsiniz.

Dalış Turu - Sessizliğin Masalsı Rengi


Ücrete Dahil Olanlar

Ulaşım, Rehberlik, Sigorta, Öğle Yemeği


Ücrete Dahil Olmayanlar

Fotoğraf ve Video Çekimleri


Yanınızda Getirin

Şapka, Mayo, Güneş Kremi


Kaya Yachting