Dalış

Yetişkin:
25 €
Çocuk:
25 €
Bebek:
0 €
Süre:
Tam Gün
Yaş Limiti:
12+

DalışAdrenalin


Otel veya tekneden ücretsiz transfer.
Geçerli Tarihler
01-04-2019 - 30-11-2019
Alınış
08:00
Bırakılış
18:30

Dalış

Sualtının büyülü dünyası. Sessiz güzelliği keşfedin.


Tur Açıklaması

Nefesinizi tutup suyun derinliklerine daldığınızda bu süreyi uzatmak ve daha da derinlere gözatıp uzun uzun izlemeyi kim istemez değil mi?

Dalış Turu ile suyun altındaki muhteşem çeşitliliğe bulaşan renkleri ve onu ortaya çıkaran muazzam yaşam döngüsünü izlemeniz için her şeyi yaptık. Sabah saatlerinde kıyıdan ayrılıp 12 adalar bölgesinde Dalış Turumuza başlıyoruz. Gün içerisinde 2 kez olacak şekilde masmavi berraklığın içerisinde keyifli dakikalar geçirmeniz için ilk olarak profesyonel dalış öğretmenlerimiz tarafından bilgilendirileceksiniz. Daha sonra yapacağınız dalışlar, sizinle birlikte dalış yapacak öğretmenlerimizin kontrolünde gerçekleşecektir.

Nefesiniz bu kez heyecandan kesilecek, Dalış Turu’yla dünyanın tüm gürültüsünden arınacak, kendinizi suyun altındaki masalsı sessizliğin büyülediği bir zamanda bulacaksınız.

Öğle yemeğinin de dahil olduğu dalış turumuza, dalış yapmak isteyen yakınlarınızı izlemek için de katılabilirsiniz. Bu sırada denize girebilir, harika koyların arasında güneşlenme fırsatı da bulabilirsiniz.

Dalış Turu - Sessizliğin Masalsı Rengi


Ücrete Dahil Olanlar

Ulaşım, Rehberlik, Sigorta, Öğle Yemeği


Ücrete Dahil Olmayanlar

Fotoğraf ve Video Çekimleri


Yanınızda Getirin

Şapka, Mayo, Güneş Kremi


Kaya Yachting