Yetişkin:
12 €
Çocuk:
6 €
Bebek:
0 €
Süre:
2-4 Saat
Yaş Limiti:
7+

Hamam Gezi Turları


Otel veya tekneden ücretsiz transfer.
Geçerli Tarihler
01-04-2019 - 30-11-2019
Alınış
Sorunuz
Bırakılış
Sorunuz

Hamam

Tatile ferah bir başlangıç. Hamam iyi bir bronzluk için önemlidir.


Tur Açıklaması

Tatiliniz nasıl başlarsa öyle gitsin diyor, sizleri Türk Hamamı’nın rahatlatıcı, dinlendirici ve yenilendiren etkisini yaşamaya davet ediyoruz.

Dünyada Türk Hamamı oldukça popüler olup, tellakların geleneksel yöntemleriyle uyguladığı masaj ve sabun banyosu ile ferahlar, yaşadığınız şehrin üzerinize yapışan tortusundan kurtulup taptaze bir zindelikle günü karşılayabilirsiniz.

Hamam’ın size sağladığı yararlar saymakla bitmeyecektir ancak temel olarak bilgilendirmemizi isterseniz;

Kan dolaşımını hızlandırır, vücudu gevşetip dinlendirir, metabolizmanızı düzenler, soğuk, astım ve benzeri nedenlerle oluşan sinüs tıkanıklarını azaltır, cildinizi yeniler, bağışıklık sisteminizi düzenler, kas ve eklem ağırılarınızı gidermenize yardımcı olur. Aynı zamanda buhar banyoları vücudunuzdaki yağ ve toksinlerden arınmanız için birebirdir. Hamam’da terleme esnasında etkili bir biçimde temas eden buhar, toksinleri derinizin yüzeyinden temizler, bedeninizde zindelik ve rahatlama etkisi yaratır.

İyi bir bronzluk için önemli olduğu söylenen Hamam, tüylerin temizliği, kese ve köpük masajı imkanı da sunmakta olup, yosun, kil, ve bu gibi bitkisel uygulamaları da bünyesinde barındırarak bedensel ve ruhsal olarak canlanmanızı sağlayacaktır.

Hamam - Kendinizi Şımartın


Ücrete Dahil Olanlar

Ulaşım, Kese, Köpük, Sauna


Ücrete Dahil Olmayanlar

Masaj, Maskeler


Yanınızda Getirin

Mayo, Şampuan


Kaya Yachting