Jeep Safari

Yetişkin:
16 €
Çocuk:
8 €
Bebek:
0 €
Süre:
Tam Gün
Yaş Limiti:
0+

Jeep SafariAdrenalin


Otel veya tekneden ücretsiz transfer.
Geçerli Tarihler
01-03-2021 - 31-12-2021
Alınış
10:00
Bırakılış
17:30

Jeep Safari

Adrenalin, çamur, eğlence. Üstü açık jeeplerimiz ile eğlencenin tadını çıkarın.


Tur Açıklaması

Tarihin aşındıramadığı Tlos Antik Kenti’nin eteklerinde başlayan Jeep Safari turu, eğlence ve adrenalinin doruklarında bir gün geçirmeniz için hazırlanmış birbirinden heyecanlı aktiviteler ile sizleri karşılıyor.

Toroslar’ın uzantısı Ak Dağlar’ın heybetini yansıttığı Tlos kentinde, tiyatrolar, hamamlar ve mezarların yanı sıra, tepesine çıktığınızda önünüzde boydan boya uzanan tarihi vadiyi göreceksiniz. Yüzünüze çarpan esintiyle sizi kucaklayan manzarayı izleyebilir, kentin tarihi dokusunu keşfetme imkanı bulabilirsiniz.

Size güzel bir gün geçirmeniz için özenle hazırladığımız çeşitli aktivitelerin yer aldığı Jeep Safari turumuzda, köylerin içinden geçerken dumanı tüten ekmeklerin kokusunu içinize çekebilir, çocukların saf gülümsemeleriyle aydınlanabilir, onlarla oyunlar oynayabilirsiniz.

Dağlardan gelen buz gibi kaynak sularının çevrenizi saracağı Jeep Safari turumuzda, yazın sıcağına inat serinliğin yüzünüzde dans ettiği Yaka Doğa Parkı’na uğradığımızda, köylü kadınların lezzetli parmaklarından çıkan gözlemelerden tadabilir, suyun sesini dinleyip zamanı zihninizde durdurabilirsiniz.

Jeep Safari turunun devamında öğle yemeği için Avrupa’nın en uzun ikinci kanyonu olan Saklıkent’i ziyaret edeceğiz. Doğa harikası  vadinin derinliklerini keşfedebilir, buz gibi kaynak suyunun içinde durarak dayanıklılığınızı test edebilirsiniz. Eğer soğuk su size göre değilse, etrafınızdaki çam ormanlarının kokusunu içinize çekebilir, sakinliğin ve huzurun içinden geçen nehrin kenarında yürüyüş yapıp dinlenebilirsiniz.

Jeep Safari Turu - Heyecan ve Eğlencenin Çamurdaki Yansıması


Ücrete Dahil Olanlar

Ulaşım, Rehberlik, Sigorta, Öğle Yemeği


Ücrete Dahil Olmayanlar

Fotoğraf ve Video Çekimleri


Yanınızda Getirin

Şapka, Mayo, Güneş Kremi


Kaya Yachting