Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

1998 yılında Nezih Kaya tarafından kurulan, “Kaya Yachting ve Sirocco Seyehat Acentası” olarak, A Grubu TÜRSAB ve DTO Belgesi ile faaliyetlerimize başlamış bulunmakta ve halen hizmet vermeye devam etmekteyiz. Şirketimizin merkezini 2009 yılı itibariyle Almanya’ya aynı zamanda tur operatörü olarak taşımış bulunmaktayız. Turizm alanında mavi yolculuk faaliyetlerini bünyesinde bulunduran Kaya Yachting, Türkiye’nin ilk ve öncü turizm şirketi haline gelmiştir.

Kaya Yachting, hizmetlerini her zaman müşteri memnuniyeti ve güven ilkelerini temel alarak sunmaktadır. Bunun sonucunda da Avrupa ölçeğinde saygın ve önde gelen tur operatörleri olan TUI AG, TUI UK, Bentour, Topdeck , Schauinsland, Frosch, vb. ile çalışmaktayız.

26 YILLIK TECRÜBEMİZLE

Bir yat kiralama acentesi olarak, deniz tutkunlarına unutulmaz bir deneyim sunmaya adanmış bir ekibiz. Her biri alanında uzmanlaşmış profesyonellerden oluşan ekibimiz, sizlere en kaliteli yat kiralama hizmetini sunmak için görev almaktadır.

Amacımız, müşterilerimiz isteklerini en güzel şekilde değerlendirip açık denizlerin ve muhteşem doğanın keyfini çıkarma fırsatı sunmaktır. Size özel tasarlanmış turlarımız ve profesyonel mürettebatlar ile unutulmaz anlar yaşamanız için elimizden gelenin en iyisini yapmaktayız.

Standartlarımızı avrupai seviyede tutarak küresel müşteri portföyü ile gelişen tecrübemizle gideceğiniz tatilin en güzeli olacağını garanti ediyoruz.

Kaya Yachting olarak turizm alanında kabin kiralama, yat kiralama, kültür gibi etkinlik içeren mavi yolculuk organizasyonları sunmaktayız. Kaya Yachting olarak, Türkiye’nin çeşitli illerinde bulunan siz değerli mavi yolculuk severlere Türkiye’nin eşsiz güzelliklerinin bulunduğu Ege ve Akdeniz Koylarında mavi yolculuk zevkini yaşamasını isteriz.

Müşteri memnuniyeti, güven ve kaliteyi temel alan çalışma şekliyle, işinde profesyonel kadrosuyla ve büyüme odaklı yaklaşımıyla yoluna devam eden Kaya Yachting, müşterilerini Türkiye’nin gizli kalmış güzelliklerinde masalsı bir yolculuğa çıkarıyor, yüzlerde gülümsemeyi, kalplerde mutluluğu yaratmanın heyecanını taşıyor.

Sizi anlıyor; doğanın içinde düşsel bir yolculuğa, anılarınızdaki derinliğe, rüyalarınızdaki gerçekliğe ulaştırmak için çalışmaya devam ediyoruz.

İletişim

Özel bir tura ya da organizasyona mı ihtiyacınız var?
Yüzlerce seçenek ile hizmetinizdeyiz.

Kaya Yachting.Fethiye Yat  ve  Gulet Kiralama, Mavi Yolculuk
Kaya Yachting