Yolcu sayısına bakılmaksızın tüm kabinlerin ve dolayısıyla tüm yatın kiralandığı anlamına gelir. Yat kiralama için rezervasyon sayfamızı kullanabilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yata giriş ilk gün saat 15:00'dır. Daha önce gelen yolcular bavullarını ofise bırakabilirler. Yattan çıkış son gün saat 09:00'dadır.

Rahat kıyafetler ve plaj kıyafetleri, güneş koruyucuları, kişisel bakım ürünleri, deniz havlusu (Lüks kabin kiralamada mevcuttur). Büyük sert bavulların kabinlere yerleştirilmesi kolay olmadığından bez seyahat çantası getirmeniz daha doğru olur.

Kaptan tüm yolcuların sağlığından sorumludur. Kaptanımızın gerekliği gördüğü durumlarda( kötü hava şartları, koyların kalabalık olması halinde) rota değişikliği gerçekleşir.

Yat kiralamada en az iki koy ziyaret edilir.

Yatlar limanda ve seyir halinde iken güç kaynağı 220 Volttur. Yatlar koylarda iken 12 Voltluk bir sistem çalıştırılır.

Lüks ve komfort kategorisindeki yatlarda her kabinde klima mevcuttur. 6 ile 8 saat arası Kaptanın uygun gördüğü seklinde kullanılır. Kaptan uygun bulduğu bazı saatlerde kabinlerin 1-2 saat soğutulmasını sağlayabilir.

Yolcular uyumak için kabinleri ve güneşlenme yataklarının bulunduğu terasları kullanabilir. Kabinde kullanmanız için size tahsis edilen battaniye ve yastıkları kabine geri götürme görevinin size ait olduğunu unutmamanız gerekiyor.

Motorlu su sporlarının (su kayağı, ringo, banana, jetski vb.) Mavi yolculuklarda yapılması kanunen yasaktır. Ancak mavi yolculuk esnasında gerekli lisansa sahip su sporları sunan şirketler tarafından ücret karşılığı sunulur.

Botlar Kaptanımızın uygun gördüğü yerlerde kullanılır.

Teknenin kapasitesi kadar can yeleği bulunur. Can yelekleri kabinlerde, yatakların altında veya dolaplarda bulunur.

Standart ve delüks kabin kiralamalarda yemek çeşitlerinde değişiklikler vardır. Sabah kahvaltısı, öğle yemeği, 5 çayı, aksam yemeği olarak sunulur.

Kabin kiralamalarda çay, su, kahve 24 saat ücretsizdir. Mürettebattan alkollü ve alkolsüz içecekler satın alabilirsiniz. Yanınızda getireceğiniz her şişe için soğutma ve servis ücreti olarak 25 EURO ödemeniz gerekir. Ödemeler sadece nakit olarak tahsil edilir, kart ile ödeme yapılamaz. Yat kiralamada giderler müşteriye aittir, istenildiği durumda ücreti dahilinde servis yapılabilir.

Limana yakın ücretli otopark bulunmaktadır. (Otopark belediyeye aittir.)

Yolcular isterse doğum günü vb. organizasyonları teknede belirli bir ücret karşılığında organize edebiliyoruz.

Yat, motoryat/katamaran kiralamalarında yolcu yaş sınırı bulunmazken, kabin kiralamalarında 12 yaş sınırı vardır.
 Yat Kiralama Fethiye & Motoryat Kiralama | Mavi Yolculuk