Bütün bir yıl yoğun çalıştınız ve muhteşem bir yaz tatilini sonuna kadar hak ettiniz. Şimdi size tüm yılın yorgunluğunu unutturacak ve yaza damga vuracak tatil alternatiflerini anlatacağız. 

  Ailenizle ya da sevdiklerinizle birlikte izole tatil seçenekleri oldukça revaçta. Ülkemizin cennet koylarında, kalabalıktan uzak mavi yolculuk turlarını sizlere sunuyoruz. Özel tekne kiralama ve kabin kiralama alternatiflerinin her detayı ile sizler için sıraladık.

Bütçe Belirleme

  Mavi yolculuk deyince ilk akla gelen yerler şüphesiz ki Fethiye, Kekova, Marmaris ve tabi ki Göcek. Her bütçeye uygun binlerce yerli ve yabancı turiste ev sahipliği yapmaktayız. Siz de ailenizle ya da sevdiklerinizle mavi yolculuk turunuzu planlarken kişi sayısı ve bütçenize göre çeşitli kategoride seçeneklerimizi değerlendirebilirsiniz.

  Tüm diğer turlar ve konaklama seçenekleri gibi mavi yolculuk için de tarih seçimi önemli bir yer tutmaktadır. Özellikle Temmuz ve Ağustos aylarında fiyatların yüksek noktalara geldiğini söyleyebiliriz. Bütçenizi belirlerken mutlaka tarih seçiminizi göz önünde bulundurunuz.

  Yat Türü Tercihi

Gulet: Guletler diğer alternatiflere göre daha geniş kamaralar ve yaşam alanları sunmaktadır. Tüm guletler 1 kaptan, 1 aşçı ve en az 1 servis personelinden oluşan mürettebatı ile kiralanmaktadır. Tüm mürettebat 1 hafta boyunca sizin konforunuz için gerekli olan işlerin hepsini yapar. Size de muhteşem denizin tadını çıkarmak kalıyor.

Motor yat: Geniş iç hacim ve yüksek hıza sahiptirler. 4-6 kişilik gruplar için oldukça lüks bir deneyim sunmaktadır. Guletler gibi mürettebatı ile birlikte kiralama imkânı bulunmaktadır.

Katamaran: Birbirine bağlanmış iki tekneden oluşan oldukça geniş hacme sahiptir. 4 ile 8 kişilik gruplar için ideal olduğunu söyleyebiliriz.


  Kabin Kiralama – Yat Kiralama
Kabin kiralama kısmı için kendinizi otelin bir odasını kiralıyormuş gibi düşünebilirsiniz. Bir haftalık mavi yolculuk serüvenimiz bu kiralamış olduğunuz kabinle başlar. (Max.16 kişi)

  Yat kiralama siz ve sevdiklerinizle birlikte Egenin dantel gibi işlenmiş koylarında unutulmaz ve özel hatıralar biriktirmenizi sağlayacak fırsatı sunar. Bu süreçte mürettebat ve sizden başka kimse olmayacak.