İptal Politikası

Kaya Yachting

İptal Politikası

İçinde bulunduğumuz COVID-19 pandemik krizi dolayısıyla iptal politikamızda güncellemeler yapmış bulunmaktayız. Bu durumda iptal şartlarımız şu şekildedir; 

1-) 2021 sezonu içerisinde devlet tarafından getirilen bir seyahat kısıtlamasından etkilenen misafirlerimizin ödemelerine herhangi bir kesinti uygulanmayacak. Ödemeleri 14 iş günü içerisinde hesaplarına Türk Lirası olarak yatırılacaktır. 

2-) Bir seyahat kısıtlaması olmadan, önlem amaçlı olarak misafirlerimizin kendi insiyatifiyle iptal etmiş oldukları rezervasyonlarda %30 oranında kesinti uygulanacaktır. 

3-) 2021 sezonunda pandemik kriz devam ettiği takdirde satın almış olduğunuz turlar otomatik olarak iptal olacak ve kesintisiz iadesi tarafınıza Türk Lirası olarak 14 iş günü içerisinde yapılacaktır. 

4-) Bu durum dolayısıyla siz değerli misafirlerimizi mağdur etmemek adına dilediğiniz tarihte iptal ettiğiniz turlarınız adına size 2022 Sezonuna kadar kullanabileceğiniz satın almış olduğunuz hizmeti içeren açık tarihli seyahat çeki sağlamaktayız. 

Bu iptal politikaları içinde bulunduğumuz pandemik kriz dolayısıyla sadece bizim şirketimiz tarafından değil, TÜRSAB üyeliğimiz nedeniyle tüm Türk Seyahat Acentaları tarafından ortak olarak benimsenmiş kararlardır.

Anlayışınız için teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz. 

Kaya Yachting & Scirocco Travel AgencyKaya Yachting