Yardım Merkezi

Kaya Yachting

Kaya Yachting

Yat Kiralama

Yat kiralama hizmetimiz, bir çok alternatif barındıran seçeneklerle tüm yatı ve mürettebatı birlikte kiralayabileceğiniz sadece size özel bir hizmettir. Ağırlıklı olarak yapılan Gulet turların dışında standart yat, motor yat, konforlu ve lüks yat seçenekleriyle isterseniz kaptanımızla birlikte kendi rotanızı belirleyebilir, isterseniz size sunacağımız güzergahlarda eşsiz bir yolculuğun keyfine varabilirsiniz.

Ailenizle, arkadaşlarınızla ya da sevdiğinizle özel bir Mavi Yolculuğa çıkmak istediğinizde size en uygun seçenek Yat Kiralama seçeneğidir.

Türkiye'nin eşsiz ve ıssız koylarında kendi tatilinizi programlayabilir, doğanın ve mavinin kalbinde sevdiklerinizle beraber unutulmaz anlar yaşabilirsiniz.

Yat kiralama fiyatlarımız yalnızca kaptan, mürettebat ve seçtiğiniz yat için geçerli olup, diğer hizmetlerimize ekstra olarak sahip olabilirsiniz. Kendi yemek seçeneklerinizi oluşturabileceğiniz gibi, bunlarla uğraşmak istemediğiniz taktirde tam pansiyon yat kiralama seçeneklerimizden yararlanabilirsiniz.

Kabin kiralama

Kabin Kiralama

Müşterilerimiz sunmuş olduğumuz rotalardan herhangi birini seçerek isterse tek başına kabin kiralayabilir isterse iki kişi bir kabin kiralayarak Mavi yolculuğa katılabilir.
Transferi ayrı fiyatlandırıyoruz.

Günlük Turlar

.

Havalimanı Transferi

.

Araç Kiralama

.

Rezervasyon & Değişiklik & İptal

-

Kaya Yachting