Yardım Merkezi

 Yat Kiralama Fethiye & Motoryat Kiralama | Mavi Yolculuk

Kaya Yachting

Kaya Yachting olarak Yat kiralama, Kabin kiralama ve Günübirlik turlar ile tüm mavi yolculuk severlere hizmet vermeye devam ediyoruz.

Mavi yolculuk ile sizi gerçek üstü bir yolculuğa çıkarıyoruz.Ege ve Akdenizin eşsiz koylarını gezip görme fırsatını sizin için her geçen gün daha da cazip hale getirmek için çalışıyoruz

Farklı insanlarla sosyalleşebilme imkanı sunan kabin programlarımız ile mavi yolculuğun tadını çıkarabilir ve diğer mavi yolculuk severler ile sosyalleşebilirsiniz.


Çocuklarınız ile mavi yolculuk deneyimini yaşamak isterseniz sizlere özel haftalık aile turumuz ile sevdiklerinizle güven içinde bir tekne tatili yaşayabilirsiniz.

Günübirlik turlarımız ile sizi eşsiz bir kültür turuna çıkarıyoruz, eski rumların yerleşim yeri kaya köyden antik yunanın göbeği Efese kadar uzanan bu yolculuğa vesile olabilmek bize tarifsiz bir mutluluk veriyor.


Geleneksel Türk Hamamında rahatlayabilir yaz mevsiminin boğucu sıcağından kaçıp ferahlığın peşinden gidebilirsiniz.


Yat Kiralama

Son dönemin tartışmasız en izole tatili olan yat kiralama hizmetimiz, bir çok alternatif barındıran seçenekleriyle tüm yatı, mürettebatı ile birlikte kiralayabileceğiniz sadece size özel bir hizmettir. 

Ağırlıklı olarak gulet tipi teknelerimizin bir çok farklı çeşiti ile; trawler, ayna kıçlı gulet , karpuz kıç gulet dışında standart yat, motor yat, konforlu ve lüks yat seçenekleriyle isterseniz kaptanımızla birlikte kendi rotanızı belirleyebilir, isterseniz size sunacağımız ; Fethiye- Marmaris- Fethiye, Fethiye-Kekova- Fethiye, Fethiye- Yunan Adaları- Fethiye, Fethiye- Ölüdeniz- Fethiye, Fethiye- Rodos- Fethiye güzergahlarını tercih edip eşsiz bir tatil deneyimi yaşayabilirsiniz.

Bir çok farklı gulet tipleriyle her kesimden mavi yolculuk severlerin taleplerini karşılayabilecek filoya sahip olmaktan gurur duyuyoruz.
Ailenizle, arkadaşlarınızla ya da sevdiklerinizle özel bir Mavi Yolculuğa çıkmak istediğinizde size en uygun seçenek Yat Kiralama seçeneği olacaktır.

Türkiye'nin eşsiz ve huzur veren koylarında kendi tatilinizi planlama şansını size sunuyoruz, doğanın ve mavinin kalbinde sevdiklerinizle beraber unutulmaz anlar yaşayabilirsiniz.


Yat kiralama fiyatlarımız yalnızca kaptan, mürettebat ve seçtiğiniz yat için geçerli olup, diğer hizmetlerimize ekstra sahip olabilirsiniz. Kendi yemek menünüzü oluşturabileceğiniz gibi, kumanya ile uğraşmak istemediğiniz taktirde sizin için işleri yine kolaylaştıran taraf olarak tam pansiyon yat kiralama seçeneklerimizden yararlanabileceğinizi belirtmek isteriz.


Kabin kiralama

Kabin kiralama Fethiye Limanı’nda başlayan, kişi sayınıza uygun olarak kabinler kiralayarak seyahat edebileceğiniz bir mavi yolculuk çeşididir.
Tekne kiralamak için yeterli sayıya sahip değilseniz; örneğin yalnız bir gezgin, çekirdek bir aile veya küçük bir arkadaş grubuysanız kabin kiralama tam size göre!

Burada yeni insanlarla tanışıp tercih etmiş olduğunuz rotanın “Marmaris, Kekova, Yunan Adaları veya Göcek Koyları” tadını çıkarabilirsiniz.
Ayrıca 12 yaşından küçük ailelere yönelik harika bir seçenek sunuyoruz “AİLE TURU” burada çocuklarınızla birlikte siz de başka ailelerle sosyalleşebilir ve Göcek Koyları’nın tadını çıkarabilirsiniz, burada sadece sizin gibi çocuklu aileler olacak ve çocuklara da hitap eden yemek menüsü ile ruhunuz kadar kalbiniz de doyacak.

Kabin turu programımızda sabah Türk Kahvaltısı, öğlen salata ve zeytinyağlı hafif yemekler, beş çayı servisi, akşam ise ızgara et, balık, tavuk seçeneklerinin yanında salata ve mezeler ücrete dahildir. Ayrıca 24 saat çay, su ve kahvenin ücretsiz olması da cabası!


Günlük Turlar

.

Fethiye’de bir günlük dolu dolu bir aktiviteye ne dersin? Gerek mavi yolculuğunuzu daha da renklendirmek gerekse Fethiye Bölgesi’ni daha iyi tanımak adına siz misafirlere sunduğumuz tam ya da yarım günlük aktivitelerdir.


Atlarla Kayaköy’ü keşfedebilir, Saklıkent’te rafting yapabilir, Ölüdeniz’in kuşbakışı görünümünü paraşüt ile izleyebilir, özellikle Türk kültürünün en keyifli etkinliklerinden olan hamam keyfini yaşayabilirsiniz.


Havalimanı Transferi

.

Talebiniz doğrultusunda tur bitişi ve başlangıcında sizin için grup veya bireysel olarak havalimanı transferinizi gerçekleştirebiliyoruz. 3 farklı destinasyonda etkin olarak varlığımızı devam ettiriyoruz. (Dalaman Havalanı - Milas Havalanı - Antalya Havalanı) Transferlerimizi otele ve tekneye olacak şekilde gerçekleştiriyoruz, transferin bu seçeneklerin dışında bir destinasyonda gerçekleşmesini istediğiniz takdirde fiyatın değişiklik göstereceğini bilmenizi isteriz. Lütfen böyle bir durumu bize transfer öncesinde belirtiniz.

Transferin gerçekleşmesini istediğiniz destinasyonlar arasında fiyat elbette değişiklik göstermektedir.


Araç Kiralama

Bizimle dolu dolu geçirdiğiniz bir haftanın sonunda Tekneden ayrılırken bölgeyi bir kez de karadan keşfetmek isterseniz araç kiralama hizmetimizle sizinleyiz!


Tüm araçların zamanında yapılan muayeneleri ile güvenliğinize ve konforunuza önem veriyoruz, Kaya Yachting olarak ilke edindiğimiz kaliteli hizmeti her alanda size sağlayacağımızı bilmenizi isteriz.


Rezervasyon & Değişiklik & İptal

REZERVASYON

Merhabalar,


Tatiliniz için aklınızda bir fikir olsun ya da olmasın satış temsilcilerimizle e-posta, telefon veya ofisimizde olan görüşmeleriniz sonucunda ekibimiz sizin istekleriniz doğrultusunda sizin için bir kaç teklif hazırlar. Bu teklifler için ortalama değerlendirme süreniz üç gün ila bir hafta arasında planladığınız tarihin yoğunluğuyla orantılı olarak değişmektedir. Bu süre zarfında teklifler üzerinden temsilcilerimiz her türlü soru ve planlamanızda size yardımcı olmaya devam ederler.
Size en uygun teklifi seçtikten sonra bu teklif artık komfirme olarak değerlendirmeye alınır. Komfirme satın alımınıza kalan son noktadır, kesin onaylı satış manasına gelmektedir. Komfirme olan işlemin rezervasyona geçmesi için komfirmede yer alan meblağa yani toplam satışın %20’lik tutarının ödenmesi gerekmektedir.
Telif, komfirme ve sonrasında ödeme işleminin gerçekleşmesi sonrasında tatiliniz için her şey hazır demektir. Tatiliniz yaklaştığında ekibimiz sizinle tekrar çıkış işlemlerinde gerekli bilgiler ve ekstra istekleriniz için iletişime geçecektir.
Şimdiden iyi tatiller dileriz.

DEĞİŞİKLİK

Kabin kiralama işlemlerinde tatile çıkacağınız teknenin adı son güne kadar Kaya Yachting tarafından gizli tutulma hakkına sahiptir. Tekne kiralamada olduğu gibi kabin kiralamada da 24 saatten uzun süren teknik arızalarda şirketimiz aynı standartta veya daha üst bir tekneyi kullanımınıza sunar bu durumlar haricinde bir değişiklik hakkı ne yazık ki mümkün değildir.

Tekne kiralama hizmetlerinde seçmiş olduğunuz yatın 24 saatten uzun bir arızası söz konusu olduğunda size eş değerde veya daha iyi bir tekne verme zorunluluğundayız. Ancak komfirme yapıldıktan sonra seçmiş olduğunuz tekne için hazırlıkların önceden başlanması sebebiyle değişiklik hakkı yoktur. Misafirlerimiz yine de satın alımını gerçekleştirmiş oldukları tekneyi değiştirme talebinde bulunurlarsa eğer güncel iptal politikası koşulları çerçevesinde iptal gerçekleştirip yeni bir satım alım yapmaları gerekmektedir.

İPTAL

Her türlü satın alımınız için şirketimizin iptal politikası hem siz misafirlerin hem de Kaya Yachting’in çıkarlarını korumak açısından dönemin önemli unsurlarına göre düzenlenmektedir. Daha detaylı bilgi almak için temsilcilerimiz ile görüşebilir veya sitemizde gerekli makaleyi okuyabilirsiniz.


 Yat Kiralama Fethiye & Motoryat Kiralama | Mavi Yolculuk