Hakkımızda

Merhabalar


Kaya Yachting, 1998 yılında Nezih Kaya tarafından faaliyetine başlarken misyonunu her daim dürüstlük ve samimiyet üzerine belirlemiş, yakaladığı büyümeyi ve başarıyı sürdürülebilir kılarak siz değerli müşterilerimiz sayesinde hedeflerine ulaşmanın gurur ve mutluluğunu yaşayan bir firma haline gelmiştir.

Müşterileri memnuniyetinin ilk sırada yer aldığı dinamizmiyle Ege ve Akdeniz Koyları’nda aranılan bir firma olma özelliğini korumuştur. Tur operatörlüğü bölümünü 2009 yılında ‘Kaya Yachting Deutschland’ adı altında Almanya’ya taşıyan firma, ‘Mavi Yolculuk’ faaliyetlerini bu ülkede de sürdürerek her geçen gün katma değer yaratmaya devam etmektedir.

A Grubu TÜRSAB ve Deniz Ticaret Odası Belgesi’ne sahip olan Kaya Yachting, Avrupa’nın önde gelen tur operatörlerinden başta TUI AG, TUI Österreich, TUI Suisse, Schauinsland, Frosch Sport olmak üzere, bir çok tur operatörüyle 10 yılı aşkın süredir çalışmalarını sürdürmektedir.

Kaya Yachting

...

Kaya Yachting olarak, turizm alanında  Kabin Kiralama, Yat Kiralama, Günlük Turlar, Doğa Yürüyüşleri, Bisiklet ve ATV başta olmak üzere bir çok aktiviteyi müşterilerine güvenle sunmaktadır.

Kaya Yachting

...

Müşteri memnuniyeti, güven ve kaliteyi temel alan çalışma şekliyle, işinde profesyonel kadrosuyla ve büyüme odaklı yaklaşımıyla yoluna devam eden Kaya Yachting, müşterilerini Türkiye’nin gizli kalmış güzelliklerinde masalsı bir yolculuğa çıkarıyor, yüzlerde gülümsemeyi, kalplerde mutluluğu yaratmanın heyecanını taşıyor.

Kaya Yachting

...

Sizi anlıyor; doğanın içinde düşsel bir yolculuğa, anılarınızdaki derinliğe, rüyalarınızdaki gerçeklekliğe ulaştırmak için çalışmaya devam ediyoruz.

Kaya Yachting & Sirocco Seyahat Acentası

Sinbad Turizm Tic. Ltd. Şti.

Kaya Yachting