Hakkımızda

Merhabalar


Kaya Yachting ile Mavi Yolculuk yapmaya Hoşgeldiniz

1998 yılında Nezih Kaya tarafından kurulan, “Kaya Yachting ve Sirocco Seyehat Acentası” olarak, A Grubu TÜRSAB ve DTO Belgesi ile faaliyetlerimize başlamış bulunmakta ve halen hizmet vermeye devam etmekteyiz. Şirketimizin merkezini 2009 yılı itibariyle Almanya’ya aynı zamanda tur operatörü olarak taşımış bulunmaktayız. Turizm alanında mavi yolculuk faaliyetlerini bünyesinde bulunduran Kaya Yachting, Türkiye’nin ilk ve öncü turizm şirketi haline gelmiştir.

Kaya Yachting, hizmetlerini her zaman müşteri memnuniyeti ve güven ilkelerini temel alarak sunmaktadır. Bunun sonucunda da Avrupa ölçeğinde saygın ve önde gelen tur operatörleri olan TUI AG, TUI UK, Bentour, Schauinsland, Frosch, vb. ile çalışmaktayız.
Kaya Yachting

...

Kaya Yachting olarak turizm alanında kabin kiralama, yat kiralama, kültür, yürüyüş, bisiklet gibi etkinlik içeren mavi yolculuk organizasyonları sunmaktayız. Kaya Yachting olarak, Türkiye’nin çeşitli illerinde bulunan siz değerli mavi yolculuk severlere Türkiye’nin eşsiz güzelliklerinin bulunduğu Ege ve Akdeniz Koylarında mavi yolculuk zevkini yaşamasını isteriz.

Kaya Yachting

...

Müşteri memnuniyeti, güven ve kaliteyi temel alan çalışma şekliyle, işinde profesyonel kadrosuyla ve büyüme odaklı yaklaşımıyla yoluna devam eden Kaya Yachting, müşterilerini Türkiye’nin gizli kalmış güzelliklerinde masalsı bir yolculuğa çıkarıyor, yüzlerde gülümsemeyi, kalplerde mutluluğu yaratmanın heyecanını taşıyor.

Kaya Yachting

...

Sizi anlıyor; doğanın içinde düşsel bir yolculuğa, anılarınızdaki derinliğe, rüyalarınızdaki gerçeklekliğe ulaştırmak için çalışmaya devam ediyoruz.

Kaya Yachting & Sirocco Seyahat Acentası

Sinbad Turizm Tic. Ltd. Şti.

Kaya Yachting