Dalyan Turu

Yetişkin:
55 €
Çocuk:
35 €
Bebek:
0 €
Süre:
Tam Gün
Yaş Limiti:
0+

Dalyan TuruDoğa / Tarih


Otel veya tekneden ücretsiz transfer.
Geçerli Tarihler
01-04-2024 - 30-11-2024
Alınış
08:00
Bırakılış
18:30

Dalyan Turu

Tatlı ve tuzlu suyun birleştiği doğa harikası. Çamur banyosu, plaj ve tarih bir arada.


Tur Açıklaması

Kral Mezarlıkları'nın gölgesinde başlayan Dalyan Turu'muzda, teknelere geçip sazlıkların arasından kıvrılan Dalyan Nehri'nde, sizi rüya gibi bir gezinti bekliyor olacak.


Doğanın büyülü labirentinde ilerledikten sonra Dalyan’ın meşhur çamur banyosunun olduğu bölgeye ulaşacağız. İnsanın daha iyi ve genç hissetmesini sağladığı söylenen sülfürik çamur banyosunun ardından, cilde iyi geldiği bilinen kükürt kaynaklarının çıkan doğal havuzlarda ruhunuzu yenileyebilir, cildinizi temizleyip rahatlayabilirsiniz.

Dalyan Turu’nun bu etabının ardından eminiz ki oldukça acıkmış hissedeceksiniz. Nehir kıyısında yer alan restoranda açık büfe yemek servisimizle yenilendikten sonra, yine tekne yolu ile yapılacak kısa bir yolculuğun ardından İztuzu Plajı’na ulaşacağız.

Peki daha önce Caretta Caretta'larla yüzme zevkini yaşamış mıydınız? Eğer şanslıysanız bu heyecanı yaşamaya hazır olun! İztuzu Plajı'nda ise adeta ayağınızın altında halı varmış hissi yaratan kumlarına uzanıp güneşlenebilirsiniz. Dalyan’ın büyülü atmosferinde, eşsiz saatler anılarınıza eklenecek.

Dalyan Turu - Doğanın Labiretlerinde Yolculuk


Ücrete Dahil Olanlar

Ulaşım, Rehberlik, Sigorta, Öğle Yemeği


Ücrete Dahil Olmayanlar

Plaj Giriş Ücreti, İlave İçecekler


Yanınızda Getirin

Mayo, Deniz Havlusu, Güneş Kremi


Kaya Yachting - Yat Kiralama Fethiye & Tekne Kiralama