Dalyan Turu

Yetişkin:
43 €
Çocuk:
17 €
Bebek:
0 €
Süre:
Tam Gün
Yaş Limiti:
0+

Dalyan TuruDoğa / Tarih


Otel veya tekneden ücretsiz transfer.
Geçerli Tarihler
29-09-2020 - 31-12-2021
Alınış
08:00
Bırakılış
18:30

Dalyan Turu

Tatlı ve tuzlu suyun birleştiği doğa harikası. Çamur banyosu, plaj ve tarih bir arada.


Tur Açıklaması

Sabah saatlerinde başlayan Dalyan Turu’muzdaki yolculuğumuz Kral Mezarlıkları’nın gölgesindeki Dalyan’da sona erdiğinde, teknelere geçip sazlıkların arasından kıvrılan Dalyan nehrinde, sizi rüya gibi bir gezintiye çıkaracağız.

Doğanın büyülü labirentinde ilerledikten sonra Dalyan’ın meşhur çamur banyosunun olduğu bölgeye ulaşacağız. İnsanın daha iyi ve genç hissetmesini sağladığı söylenen sülfirik çamur banyosunun ardından, cilde iyi geldiği bilinen kükür kaynaklarının çıktığı doğal havuzlarda vücudunuzu yenileyebilir, cildinizi temizleyip rahatlayabilirsiniz.

Dalyan Turu’nun bu etabının ardından eminiz ki oldukça acıkmış hissedeceksiniz. Nehir kıyısında yer alan restoranda açık büfe yemek servisimizle yenilendikten sonra, yine tekne yolu ile yapılacak kısa bir yolculuğun ardından İztuzu Plajı’na ulaşacağız.

Caretta Caretta’ların yumurtlama alanı olduğundan akşam 18:00’den sonra kapalı olan İztuzu Plajı’nda yüzebilir, adeta ayağınızın altında halı varmış hissi yaratan kumlarına uzanıp güneşlenebilirsiniz. Şanslıysanız Caretta Caretta’ları yüzerken görebilirsiniz. Dalyan’ın büyülü atmosferinde, eşsiz saatler geçireceğiniz Dalyan Turu ile sizlere unutlmaz bir deneyim yaşatacağız.

Dalyan Turu - Doğanın Labiretlerinde Yolculuk


Ücrete Dahil Olanlar

Ulaşım, Rehberlik, Sigorta, Öğle Yemeği


Ücrete Dahil Olmayanlar

Plaj Giriş Ücreti, İlave İçecekler


Yanınızda Getirin

Mayo, Deniz Havlusu, Güneş Kremi


Kaya Yachting