Ölüdeniz Tekne Turu

Yetişkin:
35 €
Çocuk:
25 €
Bebek:
0 €
Süre:
Tam Gün
Yaş Limiti:
0+

Ölüdeniz Tekne TuruTekne Turu


Otel veya tekneden ücretsiz transfer.
Geçerli Tarihler
01-04-2024 - 30-11-2024
Alınış
10:00
Bırakılış
17:30

Ölüdeniz Tekne Turu

Muhteşem koylar, mükemmel sular. Kelebekler vadisi ve fazlası.


Tur Açıklaması

Likyalılar’ın ışık ve güneş diyarı olarak adlandırdıkları Ölüdeniz’in eşsiz doğası ve masmavi koylarında, ruhunuzu dinlendirmek ve dünyanın en güzel rotalarından birini Ölüdeniz Tekne Turu ile keşfetmeye hazır mısınız?

Siz değerli misafirlerimize sunduğumuz Tekne turu hizmetimizle, bölgeye ait tüm güzelliklerin arasından geçip sizlere eşsiz bir deneyim yaşatıyoruz.

Ölüdeniz’in bembeyaz kumlarından başlayan Ölüdeniz tekne turumuza, suyunun berraklığıyla ünlü, dalış tutkunlarının uğrak yeri olan Mavi Mağara ile devam ediyoruz.

Sonrasında dik kayalıklarla çevrili, karadan yolu olmayan, 80’den fazla kelebek çeşidinin yaşadığı, sarp kayalıklardan dökülen şelalelerin insanı rüya aleminde hissettirdiği Kelebekler Vadisi’ne geçiyoruz. Fotoğraf makinenizi getirmenizi şimdiden şiddetle tavsiye ediyoruz.

Buradan, adını zirvesindeki kiliseden alan St. Nicolas Adası’na uğruyoruz. Tarihin basamaklarını doğanın kadim örtüsü zenginleştirirken, geçmişin büyüsüne kapılacağınız bu noktada karnınız bir hayli acıkmış olacak.

Ölüdeniz Tekne Turu’nun deneyimli aşçılarının hazırladığı zengin öğle yemeği menüsü ile enerjinizi topladığınızda Akvaryum Koyu’na doğru ilerliyoruz. Mavinin çeşitli tonlarında yüzerken, dilerseniz şnorkelle altınızda uzanan zengin dünyayı keşfedebilir, dilerseniz sırtüstü uzanıp anda kalmanın tadına varabilirsiniz.

Rotamızı Soğuk Su Koyu’na çevirdiğimizde dağın derinliklerinden denize dökülen buz gibi kaynağın içinde her şeyi unutacak, cesaretinizi test etme fırsatı bulacaksınız.

Ölüdeniz Tekne Turu’ nun son durağı olan Deve Plajı’nın altın kumlarında dilerseniz güneşlenebilir, dilerseniz denizde yüzerek zaman geçirebilirsiniz.

Rotamızın son durağından saat 18:00’de ayrılıp unutamayacağınız keyifli bir günü geride bırakırken, yüzünüzde huzurla dolu bir gülümsemeyle güneşi batıracaksınız.

Ölüdeniz Tekne Turu - Anılarınızdaki Gülümseme


Ücrete Dahil Olanlar

Tekne Turu, Öğlen Yemeği, Transfer, Sigorta


Ücrete Dahil Olmayanlar

İçecekler, Kişisel Harcamalar, Şehir Dışı Transferleri


Yanınızda Getirin

Şapka, Mayo, Güneş Kremi, Güneş Gözlüğü


Kaya Yachting - Yat Kiralama Fethiye & Tekne Kiralama